ForumKralTürkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şampiyonlar Ligi'ndeyiz

Şampiyonlar Ligi'ndeyiz Empty Şampiyonlar Ligi'ndeyiz

Mesaj  Admin Ptsi Ağus. 11, 2008 9:22 am

'Steaua Bükreş iyi bir takım fakat biz onlardan çok daha kaliteli bir ekibiz. Devler Ligi´nden gelecek parayla bir dünya yıldızı alacağız'
11.8.2008

1 Arthuro çok tehlikeli
Steaua Bükreş maçını izledim ve Rumen ekibinden etkilendim. Takım halinde çok derli toplu bir görüntü verdiler. Defansları az hata yapıyor, göbekteki ikili çok tecrübeli. Kaptan Radoi’nin geleceği belli değil, belki ayrılacak. Forvette çok tehlikeliler. Brezilyalı Arthuro’ya kesin olarak önlem almalıyız.

2 Kalite farkı var...
Ancak camiamız, taraftarlarımız rahat olsun. Ben takımıma güveniyorum. Hazırlık maçlarında iyi sonuçlar almamamıza rağmen verimli bir kamp dönemi geçirdik. Biz Steaua’dan çok daha güçlü bir takımız. Kalite olarak dağlar kadar fark var. Bu yüzden Şampiyonlar Ligi’ne katılan taraf biz olacağız.

3 Kewell oynayabilir
Kadromuz geniş olmasına rağmen, sakatlar konusunda gelişmeler sevindirici. Emre’nin düzelmesi beni çok sevindirdi. Lincoln da yavaş yavaş kendine geliyor. Kewell antrenmanlara katılıyor. Onu Steaua Bükreş karşısında kullanmak istiyorum. Kısacası yıldız oyuncularımızdan faydalanacağımızı düşünüyorum.

4 Gençleri oynatacağım
Ümit Karan’ın şok sakatlığı tabii ki üzücü fakat olan oldu. Onun yerine alternatifleri değerlendirmemiz gerek. Nonda’yla birlikte Kewell’i kullanabilirim. Bu da olmazsa gençlerimize sarılacağım. Çünkü şimdi şans bulmazlarsa ne zaman bulacaklar. Erhan, Yaser veya Aydın’ı oynatabilirim.

5 Bir süperstar gelecek
Yönetim transfer konusunda çalışmalarını sürdürüyor. Ama yıldız oyuncu almak kolay değil. Golcünün Steaua maçlarına yetişmemesi büyük bir şanssızlık. Devler Ligi’ne katıldığımızda kulübümüz maddi olarak büyük bir gelir elde edecek. O zaman kadromuzu bir süperstarla takviye edebiliriz.

Admin
Admin

http://artistforum.yetkinforum.com