ForumKralTürkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir büyük muamma

Bir büyük muamma Empty Bir büyük muamma

Mesaj  Admin Ptsi Ağus. 11, 2008 9:25 am

Tam 36 gün geçti. İbrahimler için ne resmi teklif geldi, ne de iki yıldız hazırlıklara katıldı. Dün konuyu görüşeceği açıklanan yönetim, toplantıyı erteledi.
9.8.2008

Ne af var, ne ayrılık
Otoritelere göre Beşiktaş son yılların en iyi kamp dönemini geçiriyor, hazırlık maçlarında aldığı sonuçlar göz kamaştırıyor. Özel karşılaşmalarda rakip tanımayan Siyah-Beyazlılar’da, futbolcuların neşeli tavırları dikkatlerden kaçmıyor. Ancak camiada, saha içinde çizilen pozitif tablodan çok daha farklı bir konu gündemde: İbrahim Üzülmez ile Toraman’ın kavgası... Avusturya kampının ikinci gününde yaşanan tatsız olayın ardından, 36 gün geçti ancak atılan somut bir adım yok.

Satışa konuldu ama!
İki futbolcuyu da kadro dışı bırakan yönetim, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’na Toraman ile Üzülmez’i satışa çıkardığını bildirmişti. Ancak Üzülmez’e 500 bin YTL, Toraman’a ise 4 milyon 500 bin Euro isteyen Beşiktaş’a bir resmi teklif bile gelmedi. Yüksek tutulan bonservis bedelleri nedeniyle, hiçbir ekip Toraman ile Üzülmez’e talip olmadı. Kamp çalışmalarından mahrum kalan iki futbolcu da, sezon öncesi hazırlıklara katılmadı, tam anlamıyla ortada kaldı.

Karar bekleniyor...
Toraman'ın camiadan ve arkadaşlarından özür dilemesinin ardından yönetim ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam yumuşadı, dün yapılacak yönetim kurulu toplantısında konunun karara bağlanacağı bildirildi. Ancak ilginç bir manevrayla toplantının salı gününe ertelendiği açıklandı. Takımla antrenman yapmalarına izin verilmeyen Toraman ile Üzülmez, Ümraniye’de PAF’larla idmanlarını sürdürüyor ve Beşiktaş yönetiminin son kararını vermesini bekliyor.

Admin
Admin

http://artistforum.yetkinforum.com

- Similar topics