ForumKralTürkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ata Demirer'in Fıkra Gibi Hayat Kurtarışı

Ata Demirer'in Fıkra Gibi Hayat Kurtarışı Empty Ata Demirer'in Fıkra Gibi Hayat Kurtarışı

Mesaj  Admin Paz Ağus. 10, 2008 2:51 pm

HAYRANINI BOĞULMAKTAN KURTARDI
Ata Demirer, hayranlarına sadece imza dağıtıp, fotoğraf çektirmiyor. Gerektiği zamanda onları boğulmaktan da kurtarıyor. İşte, fıkra gibi hikaye... Kürşat Başar, CNNTÜRK'teki 'Yaz Sohbetleri' programını Bodrum'a taşıdı ve Ata Demirer'i konuk aldı.
Televizyon Gazetesi'nin haberine göre, Türkiye'deki insan manzaralarından bahseden Ata Demirer, gördüğü bazı kişilerin komikliklerini kendisinin bile yapamayacağını söyledi.
Ata Demirer, denizde yüzerken bir hayranının kendisine olan sevgisi uğruna boğulmayı göze aldığını, onu kıyıya çıkartma görevinin de kendisine düştüğü fıkra gibi hikayeyi anlattı:
"Bir keresinde yüzerken, derinlik 2,5 metre falan. Suyun üzerinde takılıyorum. Bir tane çocuk koptu baş bodozlamadan geliyor üzerime doğru. 'Ata abi, ata abi'... Yaklaştı, arkasından da rüzgar esiyor, çocuk bindirecek bana. 'Ne oluyor' falan oldum. Yüzme bilmiyorsan niye geliyorsun. Geldi tırnaklarıyla memelerimi, göğüslerimi çekiştirdi. Geldi çocuk bana can kurtaran gibi sarıldı bana. 'Ata ağbi biz seni çok seviyoruz' falan... Ölüyor çocuk yani. Çevirdim, aldım kolumun altına. Biraz kıyıladım, kuma koydum. İmzalamayı bırak bizzat canını kurtarıyoruz."

Admin
Admin

http://artistforum.yetkinforum.com

- Similar topics